Wiersze Nowe

W tym dziale znajdziesz moje najnowsze wiersze. Teksty pojawiają się tutaj od razu po napisaniu, mogą być więc jeszcze poprawiane lub kasowane.
Wiersze Wybrane

"Wiersze Wybrane" są miejscem, w którym umieszczam najlepsze - wg mnie - teksty z postałych działów.


Archiwum 001-030

Archiwum 031-060

Archiwum 061-084

Niemal wszystkie wiersze znajdujące się w działach Archiwum miały swój debiut na grupie dyskusyjnej p.h.p. poezja. Niektóre zostały zmienione, inne poprawione, a jeszcze inne zachowały dotychczasową formę, co nie znaczy, że to jest proces nieodwracalny i ostateczny. :-) Jeśli będę przekonana, że każde słowo jest na swoim miejscu, przeniosę je do działu Wiersze Wybrane. Nim to jednak nastąpi, liczę na Państwa życzliwe komentarze i wskazówki. Być może, właśnie one pozwolą mi dokonać właściwego wyboru.
Symfoniusze

To chwilowo zamknięty cykl wierszy o nieco odmiennym charakterze, nazwanych pieśniami. Takie trochę ironiczne spojrzenie z boku (ale wyjątkowo ciepłe), na peela okrytego płaszczem fantazji.


działy otwarte
działy zamknięteParse error: syntax error, unexpected '$mtime' (T_VARIABLE) in /home/klient.dhosting.pl/c10/budniak.grupaphp.com/public_html/cutenews1.3.6/inc/functions.inc.php on line 62